NABICIWBREBANK.PL stanęli do walki o swoje pieniądze

Fot. mstop.pl

Fot. mstop.pl

W dniu 23 czerwca ruszyła akcja informacyjna zorganizowana za pieniądze zebrane przez użytkowników forum nabiciwbrebank.pl. W trzech miastach: Warszawa, Łódź, Katowice po głównych ulicach jeździły samochody z przyczepami, na których klienci zawiedzeni czteromiesięcznym brakiem rzeczowego dialogu ze strony mbanku i mutibanku postanowili poinformować o swojej utracie zaufania do tych instytucji.

Akcja spotkała się z szerokim odzewem mediów, a także użytkowników różnych portali społecznościowych i forów.

Niestety – okazuje się, że używanie bez zezwolenia nazw mbank i multibank, nawet w celach prowadzenia akcji informacyjnej i wymieniania się opiniami o produktach i firmach przez konsumentów jest w Polsce niedozwolone, przynajmniej według ?interpretacji? BRE banku, do którego należą mbank i multibank. W dniu 23 czerwca w godzinach wieczornych BRE w osobie pana Pawła Kucharskiego (dyrektor banku ds. mbanku) wystosował pismo o zaniechanie bezprawnego używania znaków towarowych mbank i multibank, w przeciwnym razie zostane podjęte kroki prawne.

mstop.pl udało się skontaktować z przedstawicielami forum nabiciwbrebank.pl i zapytać, co dalej. Odpowiedź była jasna: w trosce o dobre imię forum i firmy, na której samochodach znajdują się billboardy z informacją – zgodnie z wezwaniem BRE – nazwy mbank i multibank zostaną usunięte, ale akcja informacyjna będzie nadal kontynuowana.

Źródło: www.mstop.pl

Polecamy także: www.nabiciwbrebank.pl

3 komentarze do “ NABICIWBREBANK.PL stanęli do walki o swoje pieniądze ”

  1. bardzo dobra inicjatywa – popieram!

  2. noto może po prostu BRE Bank. To nazwa rejestrowa a marka przy okazji.

  3. Należy przekręcić lub dodać jakąś literkę wewnątrz tak jak to robią producenci legalnych podróbek np: „Panascanic” lub też zamienić miejscami dwie literki wewnątrz np Mulitbank mózg i tak w pierwszym momencie odczyta to tak jak byśmy sobie tego życzyli 😉

Skomentuj