Pomoc w Rozwoju Serwisu

Pomoc Finansowa

Jeśli chcesz dobrowolnie wesprzeć rozwój Serwisu SkocznaBANK.pl, jeśli uważasz, że warto wynagrodzić Zespół tworzących go ludzi, a także zachęcić ich do dalszej pracy, możesz wpłacić dowolną kwotę na podane niżej konto bankowe.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone m. in. na rozwój i utrzymanie Serwisu (własna domena, serwer, nowy design itd.). Ponadto dzięki Twojej pomocy Serwis nie będzie zaśmiecany przez reklamy, w wyniku czego korzystanie z niego będzie przebiegać sprawnie i wygodnie. Będzie to też istotny impuls dla Autorów, aby bardziej zaangażować się w rozwój Serwisu.

Nazwa Banku: mBANK
Numer Konta

W tytule przelewu prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail lub innych danych kontaktowych, abyśmy mogli podziękować za okazaną pomoc.

Pomoc Marketingowa

Jeżeli cenisz Nasz Serwis i chcesz pomóc w jego rozwoju, to możesz umieścić Nasze bannery, logo, lub tylko link na Twojej stronie internetowej.

Pomoc Merytoryczna

Zostań Recenzentem
Pomóż w rozwoju Serwisu. Jeżeli masz dobre lub złe doświadczenie z Bankami, Instytucjami Kredytowymi, lub innymi Instytucjami Finansowymi, to podziel się swoją opinią z innymi. Wystaw rzetelną i bezstronną opinię wszystkim Bankom, które znasz. Im więcej opinii tym lepiej będzie innym wyselekcjonować dobre i złe Banki, a szczególnie oferowane przez nie produkty i usługi. Już teraz wypełnij Formularz Zgłoszeniowy

Zostań Redaktorem
Jeżeli dysponujesz wolnym czasem i chęcią pomocy, jeżeli interesujesz się finansami lub prawem, to zapraszamy do pomocy i współpracy.

Dziękujemy i Pozdrawiamy,


Właściciele Serwisu SkocznaBANK.pl